List/Grid

Tag Archives: Anglia

Anglia kundër Italisë – Franca kundër Spanjës

Anglia kundër Italisë – Franca kundër Spanjës

Kombëtarja e Anglisë ka shënuar fitore prej 1-0 përballë Ukrainës për ta siguruar kualifikimin në çerekfinale të Euro 2012 nga pozita e parë në Grupin D. Përfaqësuesja ukrainase luajti më… Lexo më gjërësisht.. »

195 total views, no views today

Nuk jemi në nivel të Spanjës e Gjermanisë

Nuk jemi në nivel të Spanjës e Gjermanisë

Përzgjedhësi i Francës, Laurent Blanc, ka thënë se loja e futbollistëve të tij është dukshëm më e keqe në raport me përfaqësueset e Spanjës, Gjermanisë dhe Holandës. “Nevojitet shumë kohë… Lexo më gjërësisht.. »

191 total views, no views today

Çiljeta e bën ta harrojë Londrën

Çiljeta e bën ta harrojë Londrën

Edhe pse kanë vetëm pak kohë që janë bashkë njëri me tjetrin, lidhja e tyre është aq intensive sa nuk i shohim tej syve të tyre. Bëhet fjalë për Çiljeta… Lexo më gjërësisht.. »

483 total views, no views today