List/Grid

Tag Archives: Anglise

Mund ta fitojmë kampionatin evropian

Mund ta fitojmë kampionatin evropian

Sulmuesi i Anglisë, Wayne Rooney, thotë se Tre Luan mund ta ngrenë trofeun e Euro 2012 këtë verë. 26-vjeçari është i suspenduar për dy ndeshjet e para në grup pas… Lexo më gjërësisht.. »

161 total views, no views today

Pippa Middleton shfaq vithet

Pippa Middleton shfaq vithet

Pippa Middleton, motra e princeshës së Anglisë, Kate Middleton, është bërë sensacion nëpër mediat botërore kohëve të fundit dhe përpos faktit se ajo është një prej femrave më të lezetshme… Lexo më gjërësisht.. »

357 total views, 1 views today