List/Grid

Tag Archives: Anjeza Branka

Vera e nxehte e Anjeza Brankes

Vera e nxehte e Anjeza Brankes

Plazh, diell, përqafime dhe poza të nxehta e shfaqin Anjezën në vende si Saranda, Himara Dhërmiu dhe Vlora, ku ajo ka kënduar së fundmi. Kjo tablo verore shoqërohet edhe me… Lexo më gjërësisht.. »

376 total views, 2 views today