List/Grid

Tag Archives: ankesa

Jose Mourinho: Ishim të tmerrshëm

Jose Mourinho: Ishim të tmerrshëm

Trajneri i Real Madridit nuk ka ankesa pas disfatës tronditës me rezultat 2-1 nga Getafe. Reali ka fituar shtatë takimet e fundit në ligë kundër Getafes dhe u duk sikur… Lexo më gjërësisht.. »

184 total views, no views today