List/Grid

Tag Archives: Antonella Roccuzzo

Bukuroshet e Botërorit Brazil 2014 (Foto)

Bukuroshet e Botërorit Brazil 2014 (Foto)

Tashmë që 32 skuadrat kombëtare pjesëmarrëse në Kupën e Botës janë zyrtarizuar, mediat rozë përqëndrohen te shoqërueset ose bashkëshortet e futbollistëve që do të shikojmë në shkallët e stadiumeve braziliane…. Lexo më gjërësisht.. »

343 total views, 1 views today

Messi martohet në fund të qershorit

Messi martohet në fund të qershorit

Futbollisti më i mirë në botë, Lionel Messi, sipas mediave spanjolle do të martohet me bukuroshen dhe të dashurën e tij, Antonella Roccuzzo në fund të qershorit. Lionel Messi është… Lexo më gjërësisht.. »

215 total views, no views today