List/Grid

Tag Archives: Antonio Nocerino

Juventusi nuk di të humbasë

Juventusi nuk di të humbasë

Me rezultat të barabartë 1-1 ka përfunduar supersfida e kësaj fundjave mes Milanit dhe Juventusit, me Zonjën e Vjetër që vazhdon edhe pas javës së 25-të të mbetet pa humbje… Lexo më gjërësisht.. »

228 total views, no views today