List/Grid

Tag Archives: Anxhelina Hadergjonaj

Anxhelina Hadergjonaj e dashuruar me djalin e pronarit te gazetes “Panorama”

Anxhelina Hadergjonaj e dashuruar me djalin e pronarit te gazetes “Panorama”

Zbulohet lidhja e Anxhelines me futbollistin Fatmir Hysenbelliu, djalin e pronarit te Gazetes Panorama, Gazetes Shqiptare, Birres Korca, News 24  dhe Balkanweb, biznesmeni i njohur, Irfan Hysenbelliu. Fatmir Hysenbelliu eshte 19… Lexo më gjërësisht.. »

355 total views, no views today

Anxhelina Hadergjonaj foto ‘hot’ nga SHBA

Anxhelina Hadergjonaj foto ‘hot’ nga SHBA

Prej pak javësh, këngëtarja e re Anxhelina Hadërgjonaj, vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, është vendosur për të jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, vend të cilin e sheh si… Lexo më gjërësisht.. »

199 total views, no views today

Albërie dhe Anxhelina Hadërgjonaj: Muzika në ADN

Albërie dhe Anxhelina Hadërgjonaj: Muzika në ADN

Kohët e fundit po lakohet më shumë emri i së bijës, që cilësohet ndryshe edhe si “Shakira shqiptare”, edhe pse Albërie Hadërgjonaj si për të kompensuar mungesën disi të gjatë… Lexo më gjërësisht.. »

475 total views, no views today