List/Grid

Tag Archives: apo

Liberta Spahiu apo Miss James Bond?

Liberta Spahiu apo Miss James Bond?

Moderatorja e Klan Kosova, Liberta Spahiu ka festuar ditelindjen, nje urim  te vecante ka marre dhe nga fotografi i njohur shqiptare me fame boterore Fadil Berisha, ky i fundit ka… Lexo më gjërësisht.. »

173 total views, no views today