List/Grid

Tag Archives: Arabaia Saudite

Debutim magjik i Kurtishit, dy gola dhe dy asistime

Debutim magjik i Kurtishit, dy gola dhe dy asistime

Mensur Kurtishi është i vendosur ta vazhdojë fillimin sensacional të eksperiencës tek Shkëndija. Përforcimi më i ri i kuqezinjve debutoi të mërkurën pasdite, për të shënuar dy gola dhe për… Lexo më gjërësisht.. »

140 total views, 1 views today