Fillon Big Brother 5

Ka filluar edicioni i pestë i reality show, Big Brother Albania, me banorë të karakteristikave, moshave dhe vendeve të ndryshme. Në një shtëpi madhështore të ndërtuar nga Top Channel enkas për këtë spektakël, filloi edicioni i pestë i Big Brother Albania, i cili edhe kësaj radhe do të drejtohet nga prezantuesja e njohur Arbana Osmani. Të shtunën mbrëma në spektaklin hapës kanë...

Elvana Gjata triumfon në “Top Fest 8”

Elvana Gjata ka triumfuar në “Top Fest 8”. Me votat e publikut, por edhe gjykimit të jurisë profesioniste të përbërë nga Genti Rushi, Juliana Pasha, Ezdalin Gorani, Arbana Osmani dhe Elton Deda. Përveç Çmimit të Madh të “Top Fest 8”, ka rrëmbyer edhe trofeun e artistes më të mirë me këngën “Me ty”. “Këto çmime do të thonë shumë për mua, sepse është hera e parë...