Skuadra e plotë e Real Madrid

Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, e ka caktuar numrin e përgjithshëm të lojtarëve që do t’i ketë në dispozicion në ndeshjen kthyese gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve kundër Bayern Munichut. Nuk ka shumë befasi, ndërsa nuk ka vend për mbrojtësin veteran Ricardo Carvalho dhe mesfushorin Lassana Diarra. Po ashtu, mungojnë lojtarët turq, Nuri Sahin dhe Hamit Altintop. Skuadra...