List/Grid

Tag Archives: Arber Zeka

Dafina Zeqiri kendon në ditelindjen e Corleones

Dafina Zeqiri kendon në ditelindjen e Corleones

Mësojmë gjithashtu se Dafina ka refuzuar të japë intervistë për mediat që kanë qenë në këtë hapje, madje edhe përpak është kapur keq me djaloshin që fitoi BB6, Arbër Zeka… Lexo më gjërësisht.. »

348 total views, no views today

Fitues i BB5 Arber Zeka kritikon Flori Mumajesin

Fitues i BB5 Arber Zeka kritikon Flori Mumajesin

“Sa shumë që ka përparu Flori Mumajesi, tash po kompozon edhe këngë për sllavë. Urime Flori, besoj që je mjaft i kërkuar në trevat tona dhe të mjaftojnë lekët për… Lexo më gjërësisht.. »

147 total views, no views today