Messi është nga tjetër planet

Pas barazimit pa gola me Barcelonën është mesfushori i Atletico Madridit, Arda Turan, ai që ka lëvduar superyllin Lionel Messi. Klubi nga kryeqyteti spanjoll arriti të marrë një pikë në shtëpi nga Barcelona që është barazimi i tretë radhazi me rezultat 0-0 i këtyre dy ekipeve dhe Arda ka pasur lëvdata vetëm për nj ënjeri. “Messi nuk është nga kjo botë, ai është jashtëtoksor”. “Për...