List/Grid

Tag Archives: ardhshëm

Apple vitin e ardhshëm me iPad Pro

Apple vitin e ardhshëm me iPad Pro

Apple besohet se është duke përgatitur për modelin e ri të tabletit, iPad, i cili do të dallohet për madhësinë e ekranit të saj, i cili do të arrijë në… Lexo më gjërësisht.. »

190 total views, no views today

Valmir Berisha, Ibra i ardhshëm

Valmir Berisha, Ibra i ardhshëm

Valmir Berisha si Zlatan Ibrahimoviq. Talenti kosovar mbushi mediat e huaja të premten me krahasimet e shumta që iu bënë me yllin botëror, Zlatan Ibrahimoviq. 17-vjeçari, Valmir Berisha, shënoi gol… Lexo më gjërësisht.. »

289 total views, no views today

Google Glass vjen vitin e ardhshëm

Google Glass vjen vitin e ardhshëm

Në të kaluarën, por edhe në konferencën e zhvilluesve Google I/O ishte thënë se Google është duke planifikuar që syzet e saj të mençura, Google Glass t’i lansojë gjatë këtij… Lexo më gjërësisht.. »

198 total views, no views today

Ora e mençur e Samsung, muajin e ardhshëm?

Ora e mençur e Samsung, muajin e ardhshëm?

Samsung do ta prezantojë orën e saj të mençur të emërtuar Galaxy Gear gjatë muajit të ardhshëm. Ora e re e Samsung do tu mundësojë përdoruesve të saj të bëjnë… Lexo më gjërësisht.. »

196 total views, no views today

Muajt e ardhshëm, do të diskutohet në BE copëtimi i Greqisë! (Video)

Muajt e ardhshëm, do të diskutohet në BE copëtimi i Greqisë! (Video)

Zhvillimet në fushën e “shahut” të politikës dhe ekonomisë botërore tashmë dihen! Ndërkohë, cikle të ndryshme në Greqi, kanë filluar të shprehin shqetësimin e tyre për situatën kritike dhe lajmet… Lexo më gjërësisht.. »

148 total views, no views today

Albumi i Elvana Gjates, në vitin e ardhshëm

Albumi i Elvana Gjates, në vitin e ardhshëm

Këngëtarja e suksesshme shqiptare, Elvana Gjata, është duke punuar intensivisht për realizimin e albumit të saj të ri dhe këngëve të reja. Krijuesja e hitit “Afër dhe larg” ka shfrytëzuar… Lexo më gjërësisht.. »

191 total views, no views today