List/Grid

Tag Archives: Ardian Bujupi

Dafina Dauti nuk ka të dashur

Dafina Dauti nuk ka të dashur

Dafina Dauti thotë se ajo nuk është në ndonjë lidhje për momentin dhe është e përkushtuar në rritjen e vajzës së saj pesëvjeçare. Këngëtarja shpesh ka rënë pre e thashethemeve… Lexo më gjërësisht.. »

257 total views, no views today

Policia gjermane kërkon Ardian Bujupin

Policia gjermane kërkon Ardian Bujupin

Policia gjermane është vënë në kërkim të këngëtarit shqiptar, Ardian Bujupit, me dyshimin për shkaktim të lëndimeve të rënda trupore. Gazeta më e madhe gjermane, Bild, raporton se në mbrëmjen… Lexo më gjërësisht.. »

168 total views, no views today

Ardian Bujupi së shpejti me këngë të re

Ardian Bujupi së shpejti me këngë të re

Ardian Bujupi, ish konkurrent i ”Gjermania kërkon një superyll” (“Deutschland sucht den Superstar”), ka filluar të merret me projekte të reja muzikore. Ai së shpejti do të rikthehet me një… Lexo më gjërësisht.. »

245 total views, no views today

Ardian Bujupi do ta fitojë DSDS!

Ardian Bujupi do ta fitojë DSDS!

Gazeta Bild thotë se e di fituesin e garës së madhe të talenteve në Gjermani. Do të jetë pikërisht shqiptari i Kosovës, Ardian Bujupi! Llogaritjet janë bërë pas emisionit të… Lexo më gjërësisht.. »

251 total views, no views today