List/Grid

Tag Archives: Arestohet

Arrestohet kreu i mafias siciliane – Salvatore Bonomolo

Arrestohet kreu i mafias siciliane – Salvatore Bonomolo

Autoritetet italiane njoftuan se është arrestuar kreu në arrati i mafias siciliane në Venezuelë. Policia dhe prokurorët në Palermo – kryeqytetin sicilian, u thanë gazetarëve se Salvatore Bonomolo po bënte… Lexo më gjërësisht.. »

186 total views, no views today

Arrestohet Amir Sopa

Arrestohet Amir Sopa

Policia e Kosovës ka arrestuar tw dielwn Amir Sopën, i arratisur nga burgu i Dubravës në vitin 2007- raporton RTV21. Operacioni i policisë i koduar me emrin “Gjahu i mprehtë”… Lexo më gjërësisht.. »

284 total views, no views today