List/Grid

Tag Archives: arestuar

Arrestohet ish-zëvendësministri Kastrati

Arrestohet ish-zëvendësministri Kastrati

Jonuz Kastrati, ish- zëvendësministër i Tregtisë dhe Industrisë dhe njëherësh anëtar i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) është arrestuar të mërkurën nga Policia e Kosovës. Kështu kanë bërë të ditur… Lexo më gjërësisht.. »

157 total views, no views today