List/Grid

Tag Archives: Arian Çani

Arian Çani puth Live ne Emision

Arian Çani puth Live ne Emision

Per shkak te permbajtjes, konfirmoni me LIKE per te vazhduar! 141 total views, 2 views today

141 total views, 2 views today

Vali Corleone, absolut i pa përmbajtshëm! (Video)

Vali Corleone, absolut i pa përmbajtshëm! (Video)

Valentino Corleone. Sigurisht, e njihni këtë emër shumë mirë. Superylli shqiptar nga Gjilani, i cili është bërë i famshëm për mënyrën e jetës dhe lidhjet e shumta, ka goditur përsëri,… Lexo më gjërësisht.. »

131 total views, no views today

Arian Çani i fut duart Çiljetës

Arian Çani i fut duart Çiljetës

Ne promovimin e Librit “Enver Hoxha” te gazetarit Blendi Fevziu, mes qindra te ftuarish VIP politikane dhe gazetare, kane qene te ftuar dhe moderatori i ”Zone e Lire” Arian Cani… Lexo më gjërësisht.. »

326 total views, no views today

Zbulohen votat e vipave

Zbulohen votat e vipave

E gjithë kjo javë ka qenë shumë e ngjeshur me lajme sa i përket sferës politike. Zgjedhjet lokale në Tiranë kanë qenë kryelajmi i gjithë kësaj jave…Zëdhënës nga të dy… Lexo më gjërësisht.. »

436 total views, 3 views today