List/Grid

Tag Archives: Arian Çanit

Fotografi shokuese nga ditëlindja e Arian Çanit(FOTO)

Fotografi shokuese nga ditëlindja e Arian Çanit(FOTO)

Një festë komplet ndryshe nga ato që jemi mësuar të shohim deri tani. I tillë ka qenë 45-vjetori i moderatorit të njohur Arian Çani, i cili mblodhi të shtunën që… Lexo më gjërësisht.. »

708 total views, no views today

Dafina Zeqiri MANIAKE pas parasë

Dafina Zeqiri MANIAKE pas parasë

Dafina Zeqiri këngëtarja e cila u bë e njohur falë bashkëpunimeve me këngëtarë të njohur si Blero, 2po2, Capital T apo të tjerë, dhe tashmë brenda pak kohësh ua ka kaluar për… Lexo më gjërësisht.. »

396 total views, no views today