List/Grid

Tag Archives: Arjan Çani

Fjolla Morina e nxjerr… Live!!! Arjan Çani i thotë: “Joshe gjith dynjanë, E pe si jau ngrefe të gjithve” (VIDEO)

Fjolla Morina e nxjerr… Live!!! Arjan Çani i thotë: “Joshe gjith dynjanë, E pe si jau ngrefe të gjithve” (VIDEO)

Ne emisionin Zone e Lire drejtuar nga arian Cani ne Televizionin Kombetar Tv Klan ku dhe shikueshmeria e ketij emisioni eshte shume e madhe, eshte e ftuar Fjolla Morina. Te… Lexo më gjërësisht.. »

217 total views, no views today