Franck Ribery: E meritoj Topin e Artë

Anësori i Bayern Munichut, thotë se ai nuk ka mundur të bëjë asgjë më shumë sezonin e kaluar dhe thotë se pret që të shpallet futbollisti më i mirë në botë. Francezi ka shkëlqyer sezonin e kaluar dhe krahas Thomas Muller, Arjen Robbenit dhe Mario Mandzukicit është një prej lojtarëve të nominuar nga UEFA për lojtarin më të mirë të Evropës për sezonin e kaluar. Por, 30 vjeçari...