List/Grid

Tag Archives: arme zjarri

54 raste në Qendrën Urgjente të Shkupit

54 raste në Qendrën Urgjente të Shkupit

Pesëdhjetë e katër pacientë janë pranuar dhe janë kontrolluar gjatë natës së Viti të Ri në Qendrën urgjente kirurgjikale në Shkup. Prej tyre, 18 pacientë janë pranuar si rezultat i… Lexo më gjërësisht.. »

160 total views, no views today

Inis Gjonit i vrasin partnerin

Inis Gjonit i vrasin partnerin

Një vrasje me armë zjarri është shënuar mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku viktima mësohet se është një emër i njohur për drejtësinë shqiptare, Arjan Selimi, i dënuar më parë… Lexo më gjërësisht.. »

313 total views, no views today