Arita Fejzullahu, nga Blerimi tek Loriku, ja fotoja

Nuk dihet në bëhet fjalë për një ‘lidhje’ disaditore, apo një lidhje afatgjatë, ama thuajse një vit më parë në kopertinën e “Bluetooth” ishte një deklaratë e tillë. Arita Fejzullahu do të rrëfente në atë kohë përfundimin e marrëdhënies me Blerim Destanin, të cilin e quante ‘ujk tradhtar’, si dhe do të pohonte se ishte në një lidhje me futbollistin e Kombëtares...

Në Tiranë përflitet fejesa me Arnita Beqiraj, në Kosovë lidhja me Genta Ismajlin

Çfarë s’po flitet e ç’nuk po shkruhet për këtë Lorikun tonë. Pas lidhjes tejet të bujshme me këngëtaren Adelina Tahiri, të tjera histori janë zbardhur së fundmi nga miq të afërt të futbollistit. Lorik Cana do të fejohet me miss-in Arnita Beqiraj. Ky është thashethemi që prej javësh qarkullon mes gjithë anëtarëve të Aleancës Kuq e Zi, ku dy të përfolurit bëjnë pjesë. Sipas...