List/Grid

Tag Archives: Arnold Schwarzenegger

Vazhdimi i dytë i filmit “Twins”

Vazhdimi i dytë i filmit “Twins”

Mediat amerikane raportojnë se ekziston mundësia që të xhirohet vazhdimi i filmit “Twins” me Arnold Schwarzeneggerin dhe Danny DeViton në rolet kryesore. Sipas Huffington Post, regjisori i këtij filmi planifikon… Lexo më gjërësisht.. »

177 total views, no views today

Top 10 skandalet e vitit 2011

Top 10 skandalet e vitit 2011

Në shoubizin ndërkombëtar gjatë këtij viti kanë ndodhur jo pak skandale, megjithëse për nga rëndësia ishin jo aq të mëdha sa vitet e kaluara. Në një kompilacion special për festat… Lexo më gjërësisht.. »

294 total views, no views today

Djali i paligjshëm, kopje e Arnold Schwarzenegger

Djali i paligjshëm, kopje e Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger nuk e dinte se djali i guvernantes, njëkohësisht të dashurës së tij, Mildred Baena ishte i tiji. Vetë Mildred pranoi në një intervistë se bashkëshortja e Arnie-t, Maria… Lexo më gjërësisht.. »

163 total views, no views today

Schwarzenegger ndahet nga e shoqja

Schwarzenegger ndahet nga e shoqja

Deklarata e lëshuar nga zëdhënësi i Arnold Schwarzenegger thotë se çifti po punon mbi të ardhmen e marrëdhënies së tyre, ndërsa jetojnë larg njëri tjetrit. “Kjo ka qënë një kohë… Lexo më gjërësisht.. »

157 total views, no views today

Rikthehet në skenë aktori i njohur Arnold Schwarzenegger

Rikthehet në skenë aktori i njohur Arnold Schwarzenegger

Pas shtatë vitesh në detyrën e guvernatorit të Kalifornisë, aktori deklaroi në Kanë rikthimin në skenë. “Do t’i bëj zgjedhjet e mia me qetësi, nuk kam pse nxitoj” “I’ll be… Lexo më gjërësisht.. »

160 total views, no views today