Uma Thurman shtatzënë në moshë 41-vjeçare

Ylli i “Pulp Fiction”, Uma Thurman, është shtatzënë dhe pret fëmijë me të dashurin e saj, biznesmenin Arpad Busson. Ky do të jetë fëmija i tretë i aktores, ndërsa i pari me Busson. Ajo ka dy fëmijë nga martesa me Ethan Hawke. Sipas revistës Life & Style, Uma pritet të bëhet sërish nënë gjatë verës. Ndërsa konfirmimin për shtatzëninë e aktores e ka bërë një përfaqësues...