List/Grid

Tag Archives: Arratiset

Itali, shqiptari arratiset nga burgu

Itali, shqiptari arratiset nga burgu

Një i dënuar shqiptar në Itali është arratisur mëngjesin e së shtunës nga burgu Regina Coeli, në Romë. Lajmin e bëjnë të ditur mediat italiane, sipas të cilave shqiptari ka… Lexo më gjërësisht.. »

136 total views, no views today

Arratiset Ingrit Gjoni

Arratiset Ingrit Gjoni

Ka kaluar tashmë më shumë se 1 muaj dhe këngëtarja simpatike Ingrit Gjoni, nuk po duket gjëkundi. I mungon lokaleve të natës si këngëtare, por edhe si kliente, i mungon… Lexo më gjërësisht.. »

475 total views, no views today