List/Grid

Tag Archives: Arrestimi

Edhe me armë, do t’i kundërpërgjigjemi Serbisë

Edhe me armë, do t’i kundërpërgjigjemi Serbisë

Situata e fundit e krijuar në Luginën e Preshevës, pas arrestimit të disa shqiptarëve nga xhandarmeria serbe për gjoja krime lufte ndaj serbëve, po dërgon drejt një konflikti të ri… Lexo më gjërësisht.. »

156 total views, no views today

Arrestimi i Gadafit dhe vrasja e tij

Arrestimi i Gadafit dhe vrasja e tij

Ne kete video mund te shihni arrestimin e liderit te Libijes Muammar Gaddafi dhe rrahjen gjate arrestimit. Ai ishte i lenduar por ende i gjalle gjate arrestit. Ne videon e… Lexo më gjërësisht.. »

411 total views, no views today