List/Grid

Tag Archives: Arrestohen

Aksion policor në Kumanovë, arrestohen tre persona

Aksion policor në Kumanovë, arrestohen tre persona

Sot pasdite ka ndodhur një aksion policorë në Kumanovë me çrastë janë arrestuar tre persona. Bëhet fjalë për vëllezërit Rexhepi, njëri prej tyre gjegjësisht Rexhep Rexhepi është veteran i tre… Lexo më gjërësisht.. »

218 total views, no views today

Arrestohen këngëtarët trafikantë

Arrestohen këngëtarët trafikantë

Dy këngëtarë të rinj grekë janë arrestuar nga policia shqiptare në Kakavijë, pasi në mjetin e tyre u gjetën 63,5 kilogram hashash. Në fillim është ndaluar vetëm drejtuesi i mjetit,… Lexo më gjërësisht.. »

169 total views, no views today

Arrestohen shtatë shqiptarë në SHBA

Arrestohen shtatë shqiptarë në SHBA

Një bandë gjobëvënësish ka përfituar shuma të mëdha përmes kredive dhe kërcenimeve për klientët e lokaleve të tyre. Ndërkohë që FBI-ja ka mundur që të shkatërrojë këtë bandë dhe të… Lexo më gjërësisht.. »

175 total views, no views today

Arrestohen 6 trafikantë droge dhe një mjek për ryshfet

Arrestohen 6 trafikantë droge dhe një mjek për ryshfet

Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Narkotik dhe Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, ka realizuar dy aksione policore të cilat kanë rezultuar me arrestimin e gjithsej gjashtë… Lexo më gjërësisht.. »

204 total views, no views today

Arrestohen një shqiptar e një grek për trafikim droge

Arrestohen një shqiptar e një grek për trafikim droge

Një shtetas shqiptar dhe një grek u arrestuan prej organeve policore greke gjatë një aksioni për gjetjen dhe sekuestrimin e sasive të mëdha të lëndëve narkotike në vendin e quajtur… Lexo më gjërësisht.. »

116 total views, 1 views today

Dasma kthehet në tragjedi, vriten vëllai dhe kunati i dhëndrit, arrestohen autorët

Dasma kthehet në tragjedi, vriten vëllai dhe kunati i dhëndrit, arrestohen autorët

ELBASAN – Pak pas mesnatës, policia e Elbasanit arriti që të arrestojë autorët që shkaktuan tragjedinë në një dasmë, ku humbi jetën dy shtetas, ndërsa një tjetër ndodhet ende në… Lexo më gjërësisht.. »

206 total views, no views today

Arrestohen tre të dyshuar për shitblerje armësh

Arrestohen tre të dyshuar për shitblerje armësh

Në Gjykatën e Qarkut në Prizren, një gjykatës i procedurës paraprake i EULEX-it, ka caktuar nga një muaj paraburgim për tre persona që u arrestuan të martën nën dyshimin për… Lexo më gjërësisht.. »

168 total views, no views today

Arrestohen dy të rinj, i grabitën qforen një gruaje

Arrestohen dy të rinj, i grabitën qforen një gruaje

Dy persona kanë rënë në pranga të policisë pasi akuzohen për grabitje. Elton Sadush Lika 18 vjeç, banues në lagjen nr. 6 në Korçë dhe J.M 17 vjeç, banues ne… Lexo më gjërësisht.. »

136 total views, no views today

Bastisje masive, arrestohen dhjetëra shqiptarë

Bastisje masive, arrestohen dhjetëra shqiptarë

Kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski, është duke mbajtur një takim me zyrtarët më të lartë të Ministrisë së Punëve të Brendshme. Pas këtij takimi priten edhe informacionet zyrtare lidhur me… Lexo më gjërësisht.. »

210 total views, no views today

Arrestohen grabitësit me maska në Gjakovë

Arrestohen grabitësit me maska në Gjakovë

Në orët e hershme të mëngjesit të së enjtes Gjakovë, në rrugën “Dardania”, kishte ndodhur një rast i grabitjes. Sipas hetimeve të para të policisë në vendin e ngjarjes dyshohej… Lexo më gjërësisht.. »

145 total views, no views today