List/Grid

Tag Archives: Arrestohet

Ekskluzive: Video e arrestimit të Fadil Arsllanit nga Gostivari (VIDEO)

Ekskluzive: Video e arrestimit të Fadil Arsllanit nga Gostivari (VIDEO)

Ministria e Punëve të Brendshme ka publikuar videon me pamjet gjatë arrestimit të Fadil Arsllanit, që akuzohet për kriminalitet, fajde dhe veprimtari të tjerë paligjshme. Vazhdoni per te pare videon:… Lexo më gjërësisht.. »

933 total views, 1 views today

Pas dy muajsh arrati, arrestohet “bossi” i Gostivarit, Fadil Arsllani

Pas dy muajsh arrati, arrestohet “bossi” i Gostivarit, Fadil Arsllani

Shkup, 5 shkurt – Policia ka arrestuar dje në Gostivar Fadil Asllanit, të dyshuarin e parë në rastin “Çekani”. Pas thuajse dy muajsh arrati, policia ka lokalizuar Asllanin, duke bërë… Lexo më gjërësisht.. »

629 total views, no views today

Arrestohet banda që përfitoi mbi 2 milionë euro nga borxhet me fajde

Arrestohet banda që përfitoi mbi 2 milionë euro nga borxhet me fajde

15 persona janë arrestuar gjatë aksionit policor “çekiçi”, mëngjesin e sotëm, pas bastisjes së 19 objekteve në Gostivar dhe rrethinë. Aksioni policor kishte pasur si qëllim shpërbërjen e një grupi… Lexo më gjërësisht.. »

559 total views, 1 views today

Arrestohet Sabri Fejzullahu?! – (Video)

Arrestohet Sabri Fejzullahu?! – (Video)

Kjo është storia tjetër e përgatitur nga stafi i Prives në Klanë Kosovë e quajtur “E vërtet e pavërtet”. Temat e kësaj janë: Mark Marku në lidhje me Nora Muçaj?!… Lexo më gjërësisht.. »

407 total views, 1 views today

Arrestohet Vali Corleone

Arrestohet Vali Corleone

GJILAN- I kërkuar për një kohë të gjatë, të mërkurën policia ka arritur ta prangos Princ Vali Corleonen (Valdrin Sylejmani). Ai, sipas komandantit të Policisë në Gjilan, dyshohet për veprën… Lexo më gjërësisht.. »

198 total views, no views today

Arrestohet hajduti serial i pushuesve në Shqipëri

Arrestohet hajduti serial i pushuesve në Shqipëri

Një 30-vjeçar nga Tirana, i cili ishte kthyer në tmerrin e pushuesve në plazhin e Gjirit të Lalzit, ka përfunduar në pranga. Ervis Berisha, pasi zinte “shoqëri” me personat që… Lexo më gjërësisht.. »

141 total views, no views today

Arrestohet vrasësi i Diana Kastratit

Arrestohet vrasësi i Diana Kastratit

Ministria e Drejtësisë ka marrë informatë se i dyshuari për vrasjen e Diana Kastratit është arrestuar në Spanjë. Astrit Kolaj nga Ministria e Drejtësisë i tha Telegrafit se MD i… Lexo më gjërësisht.. »

282 total views, 1 views today

Në Greqi arrestohet me drogë djali i kryeparlamentarit maqedonas Trajko Veljanovski

Në Greqi arrestohet me drogë djali i kryeparlamentarit maqedonas Trajko Veljanovski

Edhe pse lajmi është mbajtur i fshehur nga mediat maqedonase, ato greke i kanë kushtuar një reportazh arrestimit të djalit të kryeparlamentarit maqedonas, Trajko Veljanovski. Ngjarja ka ndodhur 3 javë… Lexo më gjërësisht.. »

211 total views, no views today

Bën seks me gruan e tij pa dëshirën e saj, arrestohet në Morinë i riu kosovar

Bën seks me gruan e tij pa dëshirën e saj, arrestohet në Morinë i riu kosovar

Një shqiptar nga Kosova është arrestuar mëngjesin e sotëm në pikën kufitare të Morinës pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar mbasi kishte kryer marrëdhënie seksuale me gruan e tij gjermane… Lexo më gjërësisht.. »

459 total views, no views today

Arrestohet për korrupsion profesori Ruzhdi Sefa

Arrestohet për korrupsion profesori Ruzhdi Sefa

Njësiti Kundër Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, nën dyshimet për mitmarrje dhe shpërdorim të detyrës zyrtare ka arrestuar Ruzhdi Sefën profesor i Universitetit të Prishtinës. Lajmin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi… Lexo më gjërësisht.. »

187 total views, no views today