List/Grid

Tag Archives: arrestoi

Arrestohet taksisti me heroinë

Arrestohet taksisti me heroinë

Policia e Tiranës arrestoi të hënën dy persona gjatë dy operacioneve të koduara nga policia e kryeqytetit “Kredit” dhe “Pub”. Në pranga ka rënë një taksist që po transportonte një… Lexo më gjërësisht.. »

211 total views, no views today