List/Grid

Tag Archives: Arrestua

Vret nënën dhe motrën, me sëpatë!

Vret nënën dhe motrën, me sëpatë!

Një nënë bashkë me vajzën e saj u vranë mbrëmë në shtëpinë e tyre nga i biri Vladimir C. 43 vjeçar. I dyshuari nga Gostivari u arrestua menjëherë nga policia…. Lexo më gjërësisht.. »

216 total views, no views today

E përdor Lionel Messin për të transportuar drogë!

E përdor Lionel Messin për të transportuar drogë!

Një burrë kolumbian është arrestuar nga policia e këtij shtetit pasi që është zënë duke transportuar drogë. Për të kryer këtë gjë, kolumbiani kishte gjetur një mënyr interesante për transportin… Lexo më gjërësisht.. »

164 total views, no views today

Arrestohet Bajrush Berisha, i ikur nga burgu

Arrestohet Bajrush Berisha, i ikur nga burgu

Departamenti kundër krimit të organizuar, pas hetimeve dhe veprimeve operative të zhvilluara në terren ka realizuar një operacion policor në rajonin e Pejës, me ç’rast ka arrestuar Bajrush Berishën (1972),… Lexo më gjërësisht.. »

217 total views, no views today

Arrestohet Aguilera dhe i dashuri i saj

Arrestohet Aguilera dhe i dashuri i saj

Christina Aguilera dhe i dashuri i saj u arrestuan të dy gjatë orëve të para të mëngjesit, lajmëroi revista amerikane TMZ. Këngëtarja 30-vjeçare dhe i dashuri i saj pesë vjet… Lexo më gjërësisht.. »

159 total views, no views today