List/Grid

Tag Archives: Arrin

Sony SmartWatch2 arrin në Evropë

Sony SmartWatch2 arrin në Evropë

Sony SmartWatch2 tani është në dispozicion në disa vende të Bashkimit Evropian, që përfshijnë edhe Mbretërinë e Bashkuar, Gjermaninë, Francën, Italinë dhe Spanjën, ndërsa ora e mençur mobile e Sony… Lexo më gjërësisht.. »

217 total views, 1 views today

Arsenali arrin marrëveshje me Gonzalo Higuain

Arsenali arrin marrëveshje me Gonzalo Higuain

Sulmuesi argjentinas, Gonzalo Higuain, ka arritur marrëveshje me Arsenalin, duke injoruar kështu ofertat e vazhdueshme të Juventusit për të. Londinezët kanë arritur që të nënshkruajnë me sulmuesin argjentinas, i cili… Lexo më gjërësisht.. »

120 total views, no views today

Njeriu me Kryen Me te Forte ne Bote Shikoni Cfare Arrin Te Bej (Video)

Njeriu me Kryen Me te Forte ne Bote Shikoni Cfare Arrin Te Bej (Video)

Per shkak te permbajtjes, konfirmoni me LIKE per te vazhduar! 137 total views, no views today

137 total views, no views today

Samsung Galaxy Y arrin në Evropë

Samsung Galaxy Y arrin në Evropë

Samsung ka njoftuar se njëri nga telefonat e saj të mençur të linjës Galaxy, përkatësisht modeli Samsung Galaxy Y, do të vijë në kontinentin tonë, përmes operatorit mobil britanik Vodafone…. Lexo më gjërësisht.. »

170 total views, 1 views today

Arrin Windows Embedded Compact 7

Arrin Windows Embedded Compact 7

Ka arritur edhe zyrtarisht versioni i posaçëm, i dobësuar, i sistemit operativ Windows 7, pasardhës i sistemit operativ të popullarizuar Windows CE (mes tjerash, Windows Phone 7 shfrytëzon edhe kernelin… Lexo më gjërësisht.. »

170 total views, no views today