List/Grid

Tag Archives: arritur

Dasma Shqiptare që ka arritur miliona klikime në YouTube (Video)

Dasma Shqiptare që ka arritur miliona klikime në YouTube (Video)

Behet fjale per martesen e Madritit dhe Ajshes ne vitin 2009 ku disa pjese te kesaj dasme jane hedhur ne youtube. Vetem kjo video qe ne do ju tregojme, ka… Lexo më gjërësisht.. »

315 total views, 1 views today

Shpëton Barcelona

Shpëton Barcelona

Barcelona ka arritur të nxjerrë një pikë në përballjen e dramatike ndaj Athletic Bilbaos në Estadio San Mames, e cila përfundoi me rezultat 2-2. Pas një lëvizjeje të mirë, Susaeta… Lexo më gjërësisht.. »

159 total views, no views today

Dieta qe mban Ciljeta

Dieta qe mban Ciljeta

Të gjithë biem dakord kur themi se Çiljeta kohët e fundit ka arritur një formë të përsosur trupore. Këngëtarja seksi e skenës shqiptare, gjatë këtij viti ka mundur të ketë… Lexo më gjërësisht.. »

325 total views, no views today