List/Grid

Tag Archives: arsyetim

I dashur, sonte nuk mundem!

I dashur, sonte nuk mundem!

Rreth 40% e femrave kokëdhimbjen e përdorin si arsyetim për ta shmangur obligimin e tyre martesor – seksin. Sipas një hulumtimi të kryer nga ekspertët dhe njohësit e mirë të… Lexo më gjërësisht.. »

519 total views, no views today