List/Grid

Tag Archives: Arta Bajrami

Arta Bajrami heq dorë nga muzika

Arta Bajrami heq dorë nga muzika

Këngëtarja Arta Bajrami duket se ka vendosur t’i japë fund karrierës së saj muzikore. “Fansat e mi, po ndahem nga muzika. Ju dua gjithmonë! Arta”, shkruan në faqen e këngëtares… Lexo më gjërësisht.. »

216 total views, no views today

Arta Bajrami: Për një fëmijë tjetër, do hiqja dore nga muzika

Arta Bajrami: Për një fëmijë tjetër, do hiqja dore nga muzika

Ka më shumë se tre vjet që ka krijuar familjen e saj, dhe përkundër angazhimeve të shumta që e presin, fillimisht si një nënë e më pas edhe si bashkëshorte,… Lexo më gjërësisht.. »

214 total views, no views today

Arta Bajrami nuk i frikesohet konkurrencës

Arta Bajrami nuk i frikesohet konkurrencës

Përherë aktive dhe e gatshme në çdo kohë për të sjellë këngë dhe videoklipe të reja, Arta Bajrami na bënë të ditur se së shpejti do të sjellë një hit… Lexo më gjërësisht.. »

256 total views, no views today

Arta Bajrami fillon xhirimet e videoklipit “E pafat”

Arta Bajrami fillon xhirimet e videoklipit “E pafat”

Ka disa muaj që këngëtarja Arta Bajrami lansoi në treg albumin e saj të quajtur “Exotic”, këngët e të cilit vazhdojnë të kërkohen në treg. Vlen të ceket balada “E… Lexo më gjërësisht.. »

189 total views, no views today

Arta Bajrami nuk ndalet

Arta Bajrami nuk ndalet

Këngëtarja Arta Bajrami e cila pak javë më parë lansoi albumin e saj “Exotic” ajo tani është në përgatitje të videoklipit të ri, këngë kjo pjesë e albumit të ri…. Lexo më gjërësisht.. »

381 total views, no views today