List/Grid

Tag Archives: Artan Badini

Lushnjë, sekuestrohen armë dhe drogë

Lushnjë, sekuestrohen armë dhe drogë

Një sasi armësh dhe droge u sekuestrua në fshatin Dushk të Lushnjës. Policia bëri të ditur se janë sekuestruar një armë zjarri, një sasi tritoli dhe një sasi lënde narkotike…. Lexo më gjërësisht.. »

153 total views, no views today