List/Grid

Tag Archives: artistike

Alban Skënderaj & Miriam Cani

Alban Skënderaj & Miriam Cani

Alban Skënderaj e Miriam Cani, një ndër çiftet më simpatike të ekranit vazhdojnë të shijojnë lumturinë e bashkëjetesës së tyre. Tanimë, duke qënë të lumtur përkrah njëri tjetrit ata me… Lexo më gjërësisht.. »

448 total views, no views today

Adelina Tahiri eshte gati për lidhje të re

Adelina Tahiri eshte gati për lidhje të re

Ajo është një këngëtare sharmante dhe pasionante, që ka për qëllim pushtimin e zemrave artdashëse. Dhe duket se këtë po e arrin me elegancë dhe pak provokime të ëmbla! Këmbëngulëse,… Lexo më gjërësisht.. »

386 total views, no views today

Fansat besojnë se do të jem edhe një avokate e zonja

Fansat besojnë se do të jem edhe një avokate e zonja

Kjo është Zanfina Ismaili, këngëtarja, e cila e filloi karrierën në moshën 4- vjeçare me këngën “Me 2 gishta përmbi sy”, në duet me Adelinën, motrën e madhe, që e… Lexo më gjërësisht.. »

200 total views, no views today