List/Grid

Tag Archives: Artur Kollcaku

Kavajë, zënkë në lokal, një i vdekur

Kavajë, zënkë në lokal, një i vdekur

Një 44-vjeçar humbi jetën dhe tre të tjerë u plagosën, pas një zënke të ndodhur mbrëmjen e së hënës në një lokal në Kavajë. Sipas të dhënave të para, të… Lexo më gjërësisht.. »

220 total views, no views today