List/Grid

Tag Archives: Arun Nayar

Hurley njofton ndarjen në Twitter

Hurley njofton ndarjen në Twitter

Martesa mes Elisabeth Hurley dhe sipërmarrësit indian të tekstileve Arun Nayar ka përfunduar pas tre vitesh. Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktorja dhe modelja britanike, ditën e djeshme,… Lexo më gjërësisht.. »

168 total views, no views today