List/Grid

Tag Archives: Ashton Kutcher

Ashton Kutcher paraqitet me dashnoren e re

Ashton Kutcher paraqitet me dashnoren e re

Ashton Kutcher duket se tashmë e ka harruar martesën me Demi Moore. E dashura e tij e re quhet Lorene Scafaria. Ata pohojnë se janë miq, mirëpo shoqërimet e shpeshta… Lexo më gjërësisht.. »

208 total views, no views today

Top 10 skandalet e vitit 2011

Top 10 skandalet e vitit 2011

Në shoubizin ndërkombëtar gjatë këtij viti kanë ndodhur jo pak skandale, megjithëse për nga rëndësia ishin jo aq të mëdha sa vitet e kaluara. Në një kompilacion special për festat… Lexo më gjërësisht.. »

291 total views, 1 views today

Kim Kardashian, 600 mijë $ për një natë

Kim Kardashian, 600 mijë $ për një natë

Popullariteti i Kim Kardashian mund të jetë dëmtuar në javët e fundit pas një divorci jashtëzakonisht të shpejtë me Kris Humpries, por “show-girl” vazhdon të thyejë rekorde të reja. 31-vjeçarja… Lexo më gjërësisht.. »

416 total views, 2 views today

Kutcher rikthehet me Punk’d

Kutcher rikthehet me Punk’d

Aktori Ashton Kutcher do të rikthehet me shou-serinë e tij të famshme televizive “Punk’d”. Në vitin 2012 Kutcher do të ri-sjellë sezonin e ri të programit argëtues televiziv të mbushur… Lexo më gjërësisht.. »

179 total views, no views today

Ashton Kutcher dhe Demi Moore, drejt divorcit

Ashton Kutcher dhe Demi Moore, drejt divorcit

Marrëdhënia jashtëmartesore e Ashton Kutcher me një 23 vjecare kaliforniane po vë në një rrezik serioz martesën me Demi Moore. E mbështesin këtë fakt edhe site online te internetit,  që … Lexo më gjërësisht.. »

191 total views, 1 views today