List/Grid

Tag Archives: atësie

Mario Balotelli kërkon test atësie

Mario Balotelli kërkon test atësie

Ish-e dashura e Mario Balotellit, Raffaella Fico, deklaroi të hënën se është shtatzënë dhe bart fëmijën e futbollistit italian, mirëpo sulmuesi i Manchester Cityt kërkon dëshmi që fëmija është i… Lexo më gjërësisht.. »

208 total views, 1 views today