List/Grid

Tag Archives: Athletic Bilbao

Zyrtare: Juventus nënshkruan me Llorenten

Zyrtare: Juventus nënshkruan me Llorenten

Në faqen zyrtare të Juventusit shkruan se klubi ka arritur marrë veshje katër vjeçare me sulmuesin e Athletic Bilbaos, Fernando Llorenten, i cili do të vijë në Torino si lojtar… Lexo më gjërësisht.. »

160 total views, no views today

Llorente: Nuk kemi frikë nga Barca

Llorente: Nuk kemi frikë nga Barca

Fernando Llorente ka deklaruar se Athletic Bilbao është e vendosur të harrojë dhimbjen pas dështimit në finale të Europa League dhe të kërkojë ta fitojë finalen e Kupës së Mbretit… Lexo më gjërësisht.. »

192 total views, no views today

Shpëton Barcelona

Shpëton Barcelona

Barcelona ka arritur të nxjerrë një pikë në përballjen e dramatike ndaj Athletic Bilbaos në Estadio San Mames, e cila përfundoi me rezultat 2-2. Pas një lëvizjeje të mirë, Susaeta… Lexo më gjërësisht.. »

140 total views, no views today

Reali i kundërpërgjigjet Barcës

Reali i kundërpërgjigjet Barcës

Real Madridi i është përgjigjur Barcelonës në mënyrën më të mirë me fitoren prej 5-1 ndaj ndaj Athletic Bilbaos. Kjo ndeshje konfirmoi edhe njëherë formën e lartë të portugezit Cristiano… Lexo më gjërësisht.. »

290 total views, no views today