Futbollistja atraktive (Foto)

Gjatë Lojërave Olimpike në Londër do ta kemi mundësinë ta shohim edhe futbollisten Maurine, e cila do të luajë në kombëtaren e Brazilit. Së fundmi ajo ka bërë disa fotografi seksi me shpresën se do të gjendet në ballinat e disa prej revistave më të njohura në botë. 245 total views, no views today

Sharon Stone është akoma atraktive

Sharon Stone ka xhiruar një video të shkurtë provokuese për një revistë franceze. Aktorja atraktive në videon për revistën French Revue luan rolin e një grabitëse seksi, ndërsa edhe pse xhirimi është bërë më herët – i është dedikuar dhjetëvjetorit të kësaj reviste. Ylli i filmave “Basic Instinct” dhe “Casino” është bërë edhe një herë ‘vajzë e keqe’, ndërsa...

Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit

Pasi e akuzuan se “laget” nga pakujdesia nëpër koncertet e saja si dhe vishet me të njëjtën veshje në shumë mbrëmje muzikore, Nora ka vendosur që t’ua kthejë me të mirë këtë reklamë që ia bënin fansat e saj. Të mahnitur nga trupi i Norës, fansat kanë vendosur të fotografojnë këngëtaren nga afër, duke dashur të tregojnë që këngëtarja ka një fizik të paparë si...