List/Grid

Tag Archives: Australia

Button dhe Hamilton dominuan në provat e lira të sesionit të dytë

Button dhe Hamilton dominuan në provat e lira të sesionit të dytë

Mclaren Mercedes i britanikëve Jenson Button dhe Lewis Hamilton ka dominuar sesionin e dytë të provave të lira të Cmimit të Madh të Australisë. Fernando Alonso me Ferrarin ka regjistruar… Lexo më gjërësisht.. »

173 total views, no views today

Rihanna blen pajisje seksuale

Rihanna blen pajisje seksuale

Rihanna ka shkuar në një dyqan të pajisjeve seksi në Australi dhe ka blerë disa pajisje seksuale. Këngëtarja – e cila do të bëj xhirimin e një këngë të re… Lexo më gjërësisht.. »

183 total views, no views today

Vitin e Ri 2011 me festë e fishekzjarre

Vitin e Ri 2011 me festë e fishekzjarre

Njerëzit në mbarë botën po shënojnë fillimin e vitit të ri me festime dhe shfaqje fishekzjarrësh. Viti i ri arriti së pari në vendin ishull të Paqësorit, Kiribati. Banorët e… Lexo më gjërësisht.. »

534 total views, no views today

Ne eBay shitet fustani i nuserise

Ne eBay shitet fustani i nuserise

Nje Australian ka nxjere ne shitje ne eBay fustanin e gruas se tije me te cilen eshte divorcuar. Ne pershkrimin e fustanit ai pershkruan shkurtimisht se si eshte dashuruar, ka… Lexo më gjërësisht.. »

293 total views, no views today