List/Grid

Tag Archives: Austrija

Blerta Kastrati ëndërron ta përfaqësojë Kosovën

Blerta Kastrati ëndërron ta përfaqësojë Kosovën

Modelja kosovare Blerta Kastrati, e cila përfaqësoi Austrinë në “Miss Globe International 2010”, dhe u kurorëzua me çmimin “Model of Model”, ka treguar për të përditshmen Zëri, se ëndërr e… Lexo më gjërësisht.. »

260 total views, no views today