List/Grid

Tag Archives: autobusit

Mourinho la jashtë autobusit Ronaldon, Pepen, Coentraon, Kakán dhe Arbeloan (VIDEO)

Mourinho la jashtë autobusit Ronaldon, Pepen, Coentraon, Kakán dhe Arbeloan (VIDEO)

Per shkak te permbajtjes, konfirmoni me LIKE per te vazhduar! 169 total views, no views today

169 total views, no views today

Sulm me koktej molotovi ndaj autobusit me serbë, i dyshuar një serb

Sulm me koktej molotovi ndaj autobusit me serbë, i dyshuar një serb

Në autobusin me të cilin udhëtonte një grup serbësh që ktheheshin nga Gazimestani janë hedhur koktej molotovi dhe gurë gjatë kalimit nëpër Prishtinë, kurse gjatë këtij sulmi janë plagosur 16… Lexo më gjërësisht.. »

151 total views, no views today

Dj Khaled anulon koncertin pas eksplodimit të autobusit

Dj Khaled anulon koncertin pas eksplodimit të autobusit

Ylli i hip-hopit, Dj Khaled, ka shpëtuar për mrekulli pasi autobusi i tij ka eksploduar gjatë rrugës për në Florida ku duhej të mbante një koncert. Këngëtari duhej të performonte… Lexo më gjërësisht.. »

160 total views, no views today