Usher nuk ka vdekur!

Ylli i muzikës R&B, Usher, e ka shfrytëzuar internetin për t’i siguruar fansat e tij se spekulimet e tmerrshme – sipas të cilave, ai ka vdekur në një aksident me automjet – janë të rreme. Këtë javë, Global Associated News publikoi një artikull ku thuhej se krijuesi i hitit “Confessions” ishte përfshirë në një aksident trafiku në New Mexico dhe kishte humbur jetën. “Ai...