List/Grid

Tag Archives: avancojnë

Gjermania dhe Portugalia avancojnë nga Grupi B

Gjermania dhe Portugalia avancojnë nga Grupi B

Kombëtarja portugeze i është bashkuar Gjermanisë për t’u kualifikuar në fazën e eliminimit direkt të Euro 2012 nga Grupi B. Me rezultat 2-1, Portugalia triumfoi ndaj Holandës, ndërsa ‘die Mannschaft’… Lexo më gjërësisht.. »

148 total views, no views today