Rita kafshon Azalean dhe tregon të brendshmet (Video)

Që të dyja kanë arritur të jenë shumë të suksesshme në skenën muzikore. E këtë e dëshmuan edhe në festivalin ‘Wireless, në parkun Finsbury të Londrës, të premten mbrëma. /* Pause Play Play Prev | Next Rita Ora së bashku me këngëtaren IGgy Azalea e ndezën skenën...