List/Grid

Tag Archives: Baba Records

Dafina Zeqiri dhe Getoari ofendohen publikisht

Dafina Zeqiri dhe Getoari ofendohen publikisht

Për marrëdhëniet jo shumë të mira mes Dafina Zeqirit dhe Getoar Selimit kemi kohë që kemi shkruar, që pasi bshkëpunimi i tyre i shumëpërfolur u la përgjysmë. Megjithatë, si nga… Lexo më gjërësisht.. »

420 total views, no views today